قوانین و مقررات

1- فروشگاه وظیفه دارد کالایی مطابق با مشخصات درج شده در سایت را که مشتری انتخاب کرده و سفارش داده را ارسال نماید.

2- وظیفه فروشگاه این است که مشخصات کالا از نظر گارانتی و رنگ مانند آن چه مشتری انتخاب کرده را ارسال نماید.

3- با توجه به نوسانات بازار ارز قیمت ها لحظه ای تغییر میکند و پس از تایید سفارش از سوی فروشگاه قیمت محصول در فاکتور به هیچ وجه تغییر نمی کند.

4- پس از ثبت سفارش امکان تغییر روش ارسال و یا تغییر آدرس وجود ندارد.

5- تمامی محصولات فروشگاه به صورت آکبند و پلمپ ارسال می گردند.

6- توجه داشته باشید که ممکن است شرکت سازنده یک مدل کالا را با مشخصات مختلف در بازار عرضه کند. چنانکه آن ویژگی در فروشگاه ثبت نشده باشد مشتری می تواند موقع سفارش کالا آن را مطرح کند تا توسط فروشگاه کنترل شود و سپس بعد اطلاع از ویژگی مورد نظر خود آن کالا را خریداری نماید.

7- قیمت کلیه کالا ها در سایت مشخص است و هزینه ای به آن اضافه نمی شود,جز هزینه ارسال کالا که برعهده مشتری می باشد.

8- تائید و پردازش سفارشات در روز های کاری انجام می شود و امکان پردازش در روز های تعطیل امکان پذیر نیست.

9- در پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب باید شماره فیش بانکی و یا چهار رقم آخر کارت بانکی و زمان دقیق پرداخت همراه با نام صاحب حساب در قسمت مربوطه ثبت شود و پس از کنترل پرداخت توسط فروشگاه تائید به اطلاع شما خواهد رسید. مرحله تائید پرداخت برای تراکنش های کارت به کارت و واریز به حساب در روز های کاری امکان پذیر می باشد.

10- تائید و پرداخت سفارش توسط شما قبول تمام موارد مقررات سایت فروشگاه می باشد.

11- مسئولیت تمامی کالا ها هنگام ارسال بر عهده شرکت های حمل ونقل و بیمه کننده می باشد و کلیه کالاهای با ارزش مثل موبایل و تبلت همراه با بیمه حمل می شوند و فروشگاه هم همواره پیگیر درخواست های مشتریان از شرکت های حمل و نقل می باشد.

12- هنگام دریافت کالا خریدار موظف است بسته بندی را کنترل نموده و در صورت مشاهده هر گونه نقص احتمالی آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به طور رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت به فروشگاه اعلام نماید تا فروشگاه پیگیری لازم را انجام دهد.

13- مشتری وظیفه دارد که هنگام دریافت کالا آن را از نظر ظاهری کنترل نماید و در صورت مشاهده هر گونه ایراد آن را به فروشگاه اعلام نماید و در صورت تاخیر در اعلام توسط مشتری فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن را نمی پذیرد.

14- مشتری وظیفه دارد هنگام دریافت کالا مشخصات مورد نظر را بررسی نماید و در صورت مغایرت با مشخصات ثبت شده در سایت آن را به فروشگاه اعلام نمایددر صورت تاخیر در اعلام فروشگاه مسئولیتی را نمی پذیرد.

15- اگر کالایی دارای ایراد فنی باشد (طبق شرایط ضمانت 7 روزه) پس از برگشت کالا به فروشگاه مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت تائید توسط فروشگاه کالای دیگری برای مشتری ارسال می گردد و یا مبلغ آن ظرف مدت 24 ساعت کاری به حساب مشتری عودت خواهد شد.

16-  در صورت وجود نقص فنی کالای خریداری شده ,کالا توسط افراد دیگر تعمیر و بررسی شود فروشگاه مسئولیتی را نمی پذیرد.

17- در صورت وجود هر گونه نقص نرم افزاری و سخت افزاری برای کالای خریداری شده توسط مشتری فروشگاه از دریافت آن معذور است و مسئولیتی را نمی پذیرد.

18- در صورت وجود نقص برای کالای خریداری شده ( طبق شرایط ضمانت 7 روزه) مشتری ظرف مدت 7 روز از زمان دریافت میتواند آن را عودت دهد و تمامی هزینه ارسال کالا بر عهده فروشگاه می باشد.

19- در صورت انصراف از خرید اگر کالا کاملا پلمپ باشد و استفاده نشده باشد مشتری می تواند کالا را تا یک روز کاری به فروشگاه عودت دهد و مبلغ آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید و هزینه عودت کالا در صورت انصراف بر عهده مشتری می باشد.

20- در موارد عودت کالا مشتری می بایست کالا را با بسته بندی مناسب و همراه با بیمه حمل به فروشکاه ارسال نماید و در صورت هر گونه آسیب احتمالی عودت کالا مسئولیت بر عهده مشتری می باشد.

21- بازگشت وجه کالا عودت داده شده تنها به حساب خریداری شده توسط مشتری انجام می شود و فروشگاه از واریز مبلغ به حساب ها و اشخاص دیگر معذور می باشد.

22- قیمت های درج شده در سایت توسط فروشگاه به صورت خرده فروشی ثبت شده است و سفارش هایی که تکراری ثبت شوند لغو شده و مبلغ آن به همان حساب عودت داده می شوند.

23- در صورت لغو سفارش توسط مشتری فروشگاه ظرف مدت 48 ساعت مبلغ را به همان حساب پرداخت شده عودت می دهد و شماره شبای مشتری برای عودت وجه الزامی می باشد.

24- مشتریان همکار برای خرید عمده می توانند با همکاران ما تماس بگیرند و قیمت دریافت نمایند.

25- فروش آنلاین فروشگاه از سه روش زیر انجام می شود :

سایت به نشانی            persam.ir

اینستاگرام به نشانی       persam.ir

تلگرام به نشانی              1 persam

توجه داشته باشید فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال حساب های دیگر را نمی پذیرد. هر گونه سوءاستفاده از نام فروشگاه پرسام پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

فروشگاه پرسام